Zapisy dzieci
Zapisy aerobik
wave wave wave wave wave wave

Fizjoterapia kobiet w ciąży i po niej/warsztaty

Fizjoterapia dla kobiet w ciąży. Panie zmagające się z różnymi dolegliwościami w tym szczególnym stanie fizjologicznym, bądź też chcące skontrolować swoje zdrowie, aby zapobiegać różnym dolegliwościom kobiecym.

Zapraszamy na specjalistyczną fizjoterapię w ciąży i po porodzie - panie zmagające się z różnymi dolegliwościami w tym szczególnym stanie fizjologicznym. Bądź też chcące skontrolować swoje zdrowie, aby zapobiegać różnym dolegliwościom kobiecym.

Zapisy na zajęcia

Warsztaty tematyczne związane z ciążą, stanami po niej dla kobiet. Warsztaty dla kobiet w ciąży i po niej, dokłada oferta będzie podawana na bieżąco w aktualnościach.

Fizjoterapeutka

Barbara Forczek- Iwon

Barbara Forczek - Iwon
Absolwentka fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, Instruktorka Hypnobirthing. Ukończyła także cykl szkoleń z zakresu Terapii Czaszkowo-Krzyżowej w ujęciu biodynamicznym.
W swojej pracy terapeutycznej zajmuję się szeroko pojętą fizjoterapią zdrowia intymnego kobiet, zwłaszcza w okresie okołoporodowym. Prowadzi spotkania i warsztaty na temat:
zdrowia mięśni dna miednicy,
profilaktyki zaburzeń funkcjonalnych dna miednicy mniejszej np. nietrzymanie moczu, obniżenie narządów czy bolesne współżycie
oraz przygotowania do porodu w harmonii z naturą.

Prywatnie mama małego Olka.