Zapisy dzieci
Zapisy aerobik

O Nas

Mali Nurkowie to szkoła pływania dla dzieci i niemowląt w Krakowie, która powstała w 2016 roku poprzez zebranie wieloletniego doświadczenia z zakresu ratownictwa wodnego, metodyki nauczania pływania oraz wiedzy zaczerpniętej z książek i kursów dostępnych od polskich i zagranicznych pionierów w tej dziedzinie. Nasza szkołą nastawiona jest na rozwój dziecka w oparciu o pozytywne doświadczenia z rodzicem, w zgodzie z jego rozwojem. Grupy na zajęciach dostosowane są do wieku i umiejętności dziecka.

Program szkoły pływania dla niemowląt oparty jest na solidnych fundamentach jakie chcemy przekazać Tobie i Twojemu maluszkowi. W naszym kursie, to rodzic ma być instruktorem dla swojego dziecka.

Prowadzący grupę uczy jak poprawnie przekazywać wzorce ruchowe z jak największą korzyścią dla dziecka. Szkoła Mali Nurkowie w swoim prywatnym Centrum Rozwoju Małego Nurka, gdzie znajduje się basen, prowadzi oprócz zajęć grupowych szereg zajęć rozwojowych, spotkań ze specjalistami. Dowiedz się więcej(tu klik) do zakładki z innymi naszymi produktami jak kąpiele wanienkowe, Aqua aerobik, warsztaty, fizjo itp.

czytaj więcej
O Nas

Program szkoły pływania dla niemowląt oparty jest na solidnych fundamentach jakie chcemy przekazać Tobie i Twojemu maluszkowi. W naszym kursie, to rodzic ma być instruktorem dla swojego dziecka.

Prowadzący grupę uczy jak poprawnie przekazywać wzorce ruchowe z jak największą korzyścią dla dziecka. Szkoła Mali Nurkowie w swoim prywatnym Centrum Rozwoju Małego Nurka, gdzie znajduje się basen, prowadzi oprócz zajęć grupowych szereg zajęć rozwojowych, spotkań ze specjalistami. Dowiedz się więcej(tu klik) do zakładki z innymi naszymi produktami jak kąpiele wanienkowe, Aqua aerobik, warsztaty, fizjo itp.

czytaj mniej

Szkoła pływania dla dzieci i niemowląt – misja

Naszym celem jest nauczenie Twojego dziecka podstawowych technik bezpiecznego przebywania w wodzie. Przy okazji, pokażemy Tobie i Twojemu dziecku korzyści i przyjemność, jakie daje wczesny kontakt z wodą. W szkole pływania ”Mali Nurkowie” prowadzimy zajęcia według autorskiego programu, bazującego na idei bezpieczeństwa, samokontroli. Łączy on nasze doświadczenie z ideą australijskiej szkoły pływania dzieci i niemowląt. Nasz kurs to świetny sposób na spędzanie czasu w miłej atmosferze z korzyścią dla Ciebie i Twojego dziecka. W 1988 Laurie Lawrence, trener australijskiej kadry pływaków, opracował program nauki pływania dla niemowląt, który szybko zdobył uznanie na całym świecie. My wzięliśmy z niego to, co najlepsze i wzbogaciliśmy go własnym doświadczeniem.

Program pierwotnie był częścią kampanii zapobiegającej utonięciom wśród dzieci. Nie zapominając o tym, dostrzegamy także inne korzyści, jakie niesie nauka pływania dla dzieci. To bowiem najlepszy sposób na to, by już na tym etapie zadbać o rozwój psychofizyczny dziecka. I, co najważniejsze, zbudować silną więź łączącą je z rodzicem. Dlatego podczas naszych, prowadzonych w Krakowie i Niepołomicach, zajęć to Ty nauczysz pływania swojego malucha. My pokażemy Ci, jak przekazać mu ruchowe wzorce, tak, by czerpał z tego jak największe korzyści. Bez obaw możesz nam zaufać, bo program, który opracowaliśmy, jest wypadkową wieloletniego doświadczenia w ratownictwie wodnym i metod opracowanych przez najbardziej uznanych specjalistów na świecie.

Jakie są KORZyśCI Z ZAJęć
OD PIERWSZYCH MIESięCY życia?

Pływanie wspomaga rozwój psychoaktywny Twojego dziecka i stymuluje jego rozwój fizyczny. Angażując zmysły staje się kolejnym doświadczeniem w poznawaniu świata.

Twoje dziecko ma zakodowane odruchy z życia płodowego takie jak kopanie, czy też wstrzymywanie oddechu. Odruchy te zanikają, jeżeli nie są podtrzymywane. Dlatego też tak ważne jest, aby przyjść na zajęcia już w pierwszych miesiącach życia i ćwiczyć razem z dzieckiem.

Zalety uczęszczania na zajęcia to m.in.:

 • nauka świadomości ciała, zdobywanie pewności siebie, szacunek do wody;

 • wzmacnianie układu krążeniowego, oddechowego, rozbudowa układu mięśniowego;

 • wymuszenie poprawnego napięcia mięśni posturalnych poprzez częste zmiany pozycji w wodzie, co w późniejszych latach przekłada się na lepszą równowagę i koordynację oraz łatwość w wykonywaniu złożonych zadań ruchowych;

 • odciążenie układu kostno-stawowego, co w późniejszym czasie procentuje przy nauce raczkowania oraz stawiania pierwszych kroków;

 • wyostrzenie spostrzegawczości i celowości ruchów np. złapanie piłki czy zabawki, która unosi się na wodzie i opada nie jest takie proste, a maluszki radzą sobie z tym znakomicie;

 • korzystny wpływ na rozwój emocjonalny, poznawczy i społeczny malucha dzięki przebywaniu w grupie rówieśniczej;

 • pogłębienie więzi emocjonalnej z rodzicem, budowanie wzajemnego zaufania oraz poczucia bezpieczeństwa;

 • wspomaganie rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych oraz integracja z dziećmi zdrowymi.

Zespół

 • Alina Wicherek

  Założycielka oraz instruktorka szkółki.
  Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie uzyskując tytuł magistra wychowania fizycznego o specjalności: gimnastyka korekcyjna.

  Już podczas studiów zbierała doświadczenie zawodowe z wielu różnych dziedzin, dla których wsparciem była wiedza zdobyta na zajęciach.

  Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie uzyskując tytuł magistra wychowania fizycznego o specjalności: gimnastyka korekcyjna. Już podczas studiów zbierała doświadczenie zawodowe z wielu różnych dziedzin, dla których wsparciem była wiedza zdobyta na zajęciach.

  Szkolenia i kursy w jakich brała udział:

  Kursy: Instruktor Pływania, doszkalający kurs dla instruktorów pływania w zakresie prowadzenia zajęć ruchowych w wodzie z dziećmi w wieku niemowlęcym i poniemowlęcym – Polskie Stowarzyszenie Pływania Niemowląt, Kurs nauki pływania niemowląt i małych dzieci w australijskiej szkole Lauriego Lawrenc’a- WorldWideSwimSchool, „Jak się rodzą wodne dzieci“ – letnia szkoła Evy Kiedroňovej, weekend „Rozwijaj się maluszku”, kurs: Metodyka pływania 1-3 latków w Czechach u Evy Kiedroňovej, Narciarstwo Zjazdowe, Ratownik WOPR, Kwalifikowana Pierwsza Pomoc, Nurkowanie P1 CMAS, Sternik Motorowodny, Masaż klasyczny, Dietetyka – stopień podstawowy i zaawansowany. Kurs: Nurkowanie niemowląt i dzieci do lat 6ciu z elementami samoratownictwa u Evy Kiedronovej.
  Konferencje/Szkolenia: Międzynarodowa konferencja Pływaj z Autyzmem z Tammy Anderson-Lee i Cathy Ball, Międzynarodowa konferencja z Carlosem i Eduardą Santos z Portugalii, Międzynarodowe warsztaty PSPN w Toruniu prowadzona przez Marion Falzeder z Austrii ” For Baby and infant swimming”, Międzynarodowa Konferencja PSPN nt. „Pływanie niemowląt i małych dzieci” z wykładami specjalistów tj. Eva Kiedronova, Terje Stakset, Basia Szpak-Borst , PRE/POSTNATAL: Trening kobiet w ciąży i po ciąży, Aktywne 9 miesięcy, Aqua aerobik.

  Po kilku latach pracy jako Ratownik WOPR oraz jako instruktor pływania dzieci w wieku przedszkolnym i dorosłych w różnych krakowskich szkółkach, zainteresowała się pływaniem niemowląt i małych dzieci. Praca z najmłodszymi była na tyle ciekawa, że zdecydowała o założeniu własnej szkółki dla niemowląt i małych dzieci.
  Od tego momentu poszerza swoją wiedzę poprzez studiowanie książek, szkolenia czy kursy online wypuszczane przez szkółki zagraniczne.

  Prywatnie jest miłośniczką aktywnego i zdrowego stylu życia. Od najmłodszych lat związana jest ze sportem. Sporty wodne, fitness, narciarstwo i ostatnia pasja: crossfit. Uwielbia warsztaty kulinarne i podróże – głównie w poszukiwaniu nowych smaków. Uczy miłości do wody swoje córki Aniele i Julię.

  Instruktorzy przez nią wyszkoleni: Ewa Makieła, Joanna Dąbrowska, Izabela Pikul, Małgorzata Krawczyk-Mierzeńska, Kalina Adamska, Weronika Pacławka, Kinga Pazdro

  Pływanie niemowląt i małych dzieci jest w Polsce znane od wielu lat, jednak poziom szkółek bardzo często jest po prostu niski. W tej dziedzinie nie istnieją standardy, dlatego też Szkoła Pływania „Mali Nurkowie” tworzy własne: to innowacyjny pomysł połączenia nauki bezpiecznego przebywania w wodzie wraz z całym mnóstwem dobrodziejstw, jakie niesie za sobą woda. Wysoka jakość i świetna zabawa w rodzinnej atmosferze – to Mali Nurkowie.

  czytaj więcej
 • Ewa Makieła

  Absolwentka fizjoterapii na Uniwersytecie Jagiellońskim, zamiłowana w tematyce pediatrycznej. Instruktor fitness, animator eventowy, wieloletni wychowawca kolonijny, instruktorka tańca i gimnastyki korekcyjnej dla dzieci. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach z zakresu rehabilitacji, rekreacji i fitnessu.

  Prywatnie pasjonatka aktywnego trybu życia. W wolnym czasie poświęca się stażom rehabilitacyjnym. Jako fizjoterapeutka ma świadomość jak wielki wpływ na nasze zdrowie ma ruch i aktywność fizyczna. Pływanie, szczególnie to wcześnie wprowadzone, zapewnia prawidłowy i harmonijny rozwój psychoruchowy oraz odpowiednią dystrybucję napięcia mięśniowego. Dzięki temu zapobiega rozwijaniu się wad postawy oraz poprawia koordynację ruchową. Jest zwolenniczką nauki poprzez zabawę, dlatego na jej zajęciach najważniejsze jest dobre samopoczucie i uśmiech na twarzy maluszka. Wierzy, że to czego nauczy dzieci podczas zajęć zaprocentuje w przyszłości.

  Kursy które odbyła to m.in.: Instruktor masażu Shantala, instruktor fitness, animator zabaw dziecięcych, wychowawca, kierownik kolonijny, masaż klasyczny 2 stopnia, szkoła rodzenia. Kurs: Nurkowanie niemowląt i dzieci do lat 6ciu z elementami samoratownictwa u Evy Kiedronovej w Czechach.

  Szkolenia: Pierwsza pomoc małego dziecka, dorosłym, anatomia funkcjonalna kręgosłupa, gimnastyka dla kobiet w ciąży.

  czytaj więcej
 • Joanna Dąbrowska

  Ze sportem związana od dawna ,zaczynając od biegów przełajowych, łyżwiarstwa szybkiego kończąc na pasji do pływania, fitnessu oraz zdrowego stylu życia. Jej profesjonalne zainteresowania koncentrują się na stymulacji prawidłowego rozwoju dzieci poprzez aktywność fizyczną. Posiadając wiedzę ,doświadczenie i pasje pragnie zarazić swoich podopiecznych miłością do sportu oraz przygotować młode pokolenia do całożyciowej dbałości o ciało i umysł. Mama małej Ady :)

  Po kilku latach pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi zainteresowała się pływaniem niemowląt, gdyż wie, jak ważne jest oswajanie z wodą już od najwcześniejszych miesięcy życia. Już wtedy można wpływać na rozwój psychoruchowy maluszka, korzystając z potencjału wodnego świata.

  Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie kierunek Wychowanie fizyczne ze specjalnością gimnastyka korekcyjna

  Kursy i szkolenia które ukończyła: Metodyka pływania 1-3 latków w Czechach u Evy Kiedroňovej, instruktor pływania, pływania niemowląt, ukończony kurs nurkowania P1, koszykówki, gimnastyki korekcyjnej, animator zabaw dziecięcych, wychowawca kolonijny, wrotkarstwa i łyżwiarstwa, fitness ze specjalnością ćwiczenia siłowe. Kurs: Nurkowanie niemowląt i dzieci do lat 6ciu z elementami samoratownictwa u Evy Kiedronovej. Międzynarodowa konferencja pływania niemowląt i małych dzieci z Carlosem i Eduardą Santos z Portugalii.

  czytaj więcej
 • Izabela Pikul

  Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie na kierunku Fizjoterapia. Ze sportem związana od zawsze. Od najmłodszych lat wszędzie było jej pełno. W dzieciństwie intensywnie trenowała szermierkę i była mocno związana z pływaniem – co zostało jej do dziś. Od kilku lat instruktorka pływania uwielbiająca pracę z dziećmi, na co dzień kreatywna Mama Hanny i Amelii.

  Wie jak ważne jest motywowanie do aktywności fizycznej w czasie wolnym (np. pływanie, gimnastyka, spacer, rolki), gdyż każda z tych form ruchu wpływa stymulująco na rozwój i dojrzewanie w okresie dzieciństwa i młodości, a także na zachowanie zdrowia i kondycji fizycznej w wieku dorosłym. Jako instruktor wyznaje zasadę : Nauka przez dobrą zabawę.
  Prywatnie miłośniczka podróży i sportów wodnych. W wolnych chwilach pogłębia wiedzę z zakresu fizjoterapii pediatrycznej ze szczególnym naciskiem na niemowlaki.
  Kursy: Metodyka pływania 1-3 latków w Czechach u Evy Kiedroňovej, Instruktor pływania, wychowawca kolonijny, kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Kurs: Nurkowanie niemowląt i dzieci do lat 6 ciu z elementami samoratownictwa u Evy Kiedronovej w Czechach.

  czytaj więcej
 • Małgorzata Krawczyk-Mierzeńska

  Absolwentka AWFu w Krakowie na kierunkach Turystyka Przygodowa i Wychowanie Fizyczne, z zamiłowania podróżniczka i cyklistka. Wychowana w obecności lasów i jezior, muzyki i sportu – od zawsze pełna radości będąc w przestrzeni i ruchu. Mama Jagody.

  Kursy które odbyła to m.in: kurs podstawowy Halliwick – pływanie osób niepełnosprawnych, młodszy ratownik WOPR, wychowawcy kolonijnego, a także wewnętrzne szkolenia z zakresu pływania dzieci i niemowląt.
  Jest instruktorem pływania rekreacji i sportu, aquafitness i gimnastyki korekcyjnej.

  czytaj więcej
 • Kalina Adamska

  Ze sportem i wodą związana od dzieciństwa, trenowała pływanie w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Krakowie i postanowiła powrócić do tego sportu już jako instruktor. Uwielbia dzieci, długo pracowała jako niania i jej marzeniem od zawsze było pracować z niemowlętami, a nie ma nic lepszego niż rozwijanie dzieci poprzez zajęcia w wodzie, wiec jest to dla niej idealne połączenie.

  Jej pasją jest również windsurfing, surfing i profesjonalne nurkowanie oraz szeroko pojęta aktywność fizyczna, zaczynając od jazdy konnej czy snowboardu, a kończąc na boksie. Jednak to pływanie zawsze pozostało jej ulubionym sportem ze względu na całe mnóstwo korzyści, które idą za ruchem w wodzie. Jej celem jest zachęcanie dorosłych i ich dzieci do aktywnego spędzania czasu. Jest również ratownikiem wodnym, więc bezpieczeństwo na basenie podczas zajęć jest dla niej priorytetem.Kursy i szkolenia: Animator Dzieci i Młodzieży, Kurs Wychowawcy Wypoczynku, Kurs Sędziego Pływania Klasy II, Kurs Płetwonurka Wodnego CMAS, Kurs Ratownika Wodnego WOPR, Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, Kurs Instruktora Pływania w Akademii Mistrzostwa Sportowego, Kurs Instruktora Nauki Pływania Dla Niemowląt.

  czytaj więcej
 • Weronika Pacławska

  Studentka na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie na kierunku Wychowanie Fizyczne - specjalizacja Trener Personalny. Jej głównym celem jest motywowanie każdego do aktywnego spędzania czasu, a w szczególności zachęcanie rodziców do wdrażania swoich dzieci do wodnego świata, owocujacego w same zalety dla zdrowia. Od dzieciństwa szczerze związana z każdą dyscypliną sportową, a w szczególności z pływaniem - treningami oraz zawodami. Od kilku lat pilnie pracuje jako instruktor pływania dzieci starszych i osób dorosłych, przekazując swoje doświadczenie, wiedzę oraz uśmiech. Jednak nie ogranicza się tylko do jednej dyscypliny. Jej pasją jest również koszykówka - zawodniczka w AZS AWF Kraków, uwielbia wszystko co związane z lekkoatletyką, treningi na siłowni również nie są jej obce, a w zimie wolne chwile spędza jeżdżąc na snowboardzie i nartach. Uwielbia podróże, zdrowy styl życia, a przede wszystkim przekazywać każdemu swoją pozytywną energię. Pracuje jako zawodowy Ratownik Wodny na basenach, spływach kajakowych, jak również dba o bezpieczeństwo na plaży. Uwielbia dzieci, ma z nimi fantastyczny kontakt, dlatego dużo radości czerpie z pracy jako wychowawca kolonijny oraz instruktor nauki pływania dla dzieci i niemowląt. Podczas zajęć dąży do idealnego balansu między dyscypliną i dobrą zabawą dając z siebie 100%. Dla Weroniki dzień bez uśmiechu, to dzień stracony! Kursy/szkolenia: kurs instruktora sportu - dyscypliny pływanie, kurs szkolenia ratowników wodnych, kurs w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy i uzyskanie tytułu ratownika, kurs na wychowawce wypoczynku, kurs instruktora nauki pływania dla dzieci i niemowląt, przyszła instruktorka nauki jazdy na snowboardzie

  czytaj więcej
 • Kinga Pazdro

  Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalizacją "gimnastyka korekcyjna". Od najmłodszych lat związana ze sportem. Zaczęło się od pływania w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Krakowie, lecz swoją sportową karierę kontynuowała grając w unihokeja. Wielokrotna reprezentantka Polski w kategoriach juniorskich jak i seniorskich. Przez wiele lat trener i wychowawca na obozach unihokejowych i sportowo-rekreacyjnych. Sport w jej życiu był zawsze obecny, dlatego prowadząc zajęcia z dziećmi próbuje wpływać nie tylko na rozwój, lecz także zainteresować wszelkimi formami aktywności fizycznej. Na co dzień mama Ignacego.

  Ukończone kursy i szkolenia: instruktor pływania, wewnętrzne szkolenia z zakresu pływania dzieci i niemowląt, instruktor unihokeja, piłki siatkowej, piłki nożnej, wychowawca kolonijny.

  czytaj więcej
fish fish kid

Często zadawane pytania

 • 1

  Kiedy zacząć?

  Szkoła zaprasza dzieci od trzeciego miesiąca życia do wieku przedszkolnego. Podstawa przyjęcia na zajęcia to samodzielne trzymanie główki przez malucha, sprawny układ immunologiczny, oraz wyrażenie zgody przez pediatrę na udział w zajęciach (nie wymagamy zaświadczenia, jednak zachęcamy do zaczerpnięcia rady lekarza). Nigdy nie jest za późno, aby przyjść na pierwsze zajęcia. Jednak im szybciej maluszek zacznie uczestniczyć w kursie, tym łatwiej przyswoi ćwiczone umiejętności. Zachęcamy zacząć oswajać swoją pociechę z wodą już od pierwszych kąpieli.
 • 2

  Co daje uczęszczanie od pierwszych miesięcy życia?

  Twoje dziecko ma zakodowane odruchy z życia płodowego takie jak kopanie, czy też wstrzymywanie oddechu. Gdy te odruchy nie są podtrzymywane, zanikają. Dlatego też tak ważne jest, aby przyjść na zajęcia już w pierwszych miesiącach życia i ćwiczyć razem z dzieckiem. Zalety uczęszczania na zajęcia to m.in.: -nauka świadomości ciała, zdobywanie pewności siebie, szacunek do wody -wzmacnianie układu krążeniowego, oddechowego, rozbudowa układu mięśniowego -częste zmiany pozycji w wodzie wymuszają poprawne napięcie mięśni posturalnych, co w późniejszych latach wpływa na lepszą równowagę, koordynację, wykonywanie złożonych zadań ruchowych. -odciążony zostaje układ kostno-stawowy, co w późniejszym czasie procentuje przy nauce raczkowania, a później podczas stawiania pierwszych kroków. -wyostrza się spostrzegawczość i celowość ruchów np. złapanie piłki czy zabawki, która unosi się na wodzie i opada nie jest takie proste, jednak maluszki radzą sobie z tym znakomicie. – zajęcia prowadzone w grupie rówieśniczej wpływają korzystnie na rozwój emocjonalny, poznawczy i społeczny malucha. Co najważniejsze, wspólne pływanie z rodzicem pogłębia więzi emocjonalne, buduje wzajemne zaufanie oraz daje poczucie bezpieczeństwa.
 • 3

  Co zabieramy na basen?

  Strój dla siebie: panie jednoczęściowy, panowie slipy przylegające, okulary do wody dla rodzica z przeźroczystymi szkłami, czepek. Dla maluszka: majteczki z neoprenu(zamawiamy przy zapisie na kurs), ręcznik, można szlafrok, czapeczkę środki myjące po zajęciach, klapki dla siebie i dziecka ( jeśli już chodzi), przekąskę po zajęciach oraz dobry humor
 • 4

  Majteczki neoprenowe i przygotowanie do 1 zajęć

  Na naszych zajęciach Mali Nurkowie zakładają majteczki neoprenowe. Chcemy dzięki temu zapobiec wypadkom. Oznacza to, iż obowiązkowym elementem jest zakup majteczek z neoprenu( u dzieci korzystających z pieluch), które posiadają zabezpieczenia w pasie i na nóżkach. Muszą być idealnie dopasowane, aby zapobiec niechcianym zanieczyszczeniom. Majteczki kupujemy u nas przed kursem, podając wagę dziecka, lub samodzielnie. Przed 1 wszymi zajęciami: – pokaż się dziecku w czepku i okularkach w domu kilkukrotnie (mama/tata wyglądają dziwnie w czepku
 • 5

  Co robimy gdy dziecko jest chore?

  Zdarza się to często u dzieci w pierwszych latach życia. Zwłaszcza wtedy, gdy zaczynają uczęszczać do żłobka/przedszkola. Jeśli dziecko ma lekki katar, ale widzimy, że czuję się dobrze, można spokojnie uczestniczyć w zajęciach. Jeśli ma temperaturę lub jeśli uważasz, że wkradają się poważniejsze objawy – lepiej odpuścić zajęcia. Jeśli dziecko było chore lub miało biegunkę, może uczestniczyć w zajęciach, jeżeli objawy przeszły minimum dwie doby przed zajęciami. Jeśli Twoje dziecko ma jakiekolwiek zakażenie skóry lub wysypki, radzimy skontaktować się z lekarzem przed przystąpieniem do zajęć.
 • 6

  Co się dzieje gdy opuszczę zajęcia?
  System zgłaszania nieobecności i odrabiania zajęć

  Święta i choroby czasami zmuszają do opuszczenia zajęć i doskonale to rozumiemy. Można 5 razy bezpłatnie odrobić zajęcia w innej grupie na swoim poziomie o ile jest w niej wolne miejsce w danym sezonie. Starajmy się pilnować zgłaszania nieobecności, gdyż tylko zgłoszona nieobecność daje Wam możliwość odrobienia na innej grupie. Nieobecność zgłaszamy max. 4 godziny przed rozpoczęciem zajęć. W miarę możliwości odrabiamy zajęcia w tym samym tygodniu (ten sam temat na grupach) Każdy zapisując się na kurs dostaje dostęp do naszej platformy gdzie zgłaszamy nieobecności i wybieramy grupy do odrobienia nieobecności. Możliwość odrobienia zajęć obowiązuje w czasie trwania obecnego kursu, chyba, że zostanie to inaczej ustalone z biurem (wyjątkowe przypadki). Należy pamiętać, że możliwość odrobienia zajęć jest naszą dobrą wolą. Starajmy się uczęszczać na zajęcia do tych grup, do których zostaliśmy zapisani, aby uniknąć nieporozumień i aby wasze dziecko skorzystało z kursu jak najwięcej.

Obiekty w których pływamy

fish fish fish fish fish fish